wirtualny spacer dla PAB’u LEWE – zapraszamy na pospacerowe piwko

Sierpień 19, 2017

W ostatnim czasie mieliśmy niezwykłą przyjemność wykonać wirtualny spacer dla PAB’u LEWE gdzie można spędzić interesująco niejedno popołudnie.

Mamy tutaj do dyspozycji wiele atrakcji, takich jak m.in plac zabaw, boisko do siatkówki, możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu, często organizowane są tutaj również różnego rodzaju imprezy.

piwa rzemieślnicze

W barze do wyboru mamy piwa rzemieślnicze tzw. kraftowe, które zdaniem koneserów stanowią bardziej wartościowy wręcz wielowymiarowy trunek. My próbowaliśmy kilku i oficjalnie przyznajemy się do tego, że były świetne.

wirtualny spacer dla PAB'u LEWE, tablica z piwami
wirtualny spacer dla PAB’u LEWE – Tablica, menu z kraftowymi piwami

atrakcje

PAB LEWE to idealne miejsce jako cel wycieczek rowerowych czy też spacerów. Każdy członek rodziny znajdzie tutaj coś dla siebie.

Miła rodzinna atmosfera i możliwość spotkania się po sąsiedzku z mieszkańcami Zarzecza, Podlesia i okolic.

Właścicielka dba o wysokie wrażenia estetyczne, co widać w każdym dopracowanym detalu które cieszą oko i dodają romantycznego klimatu a wieczory przy światełkach i świeczkach zatapiają nas w swoim magicznym uroku.

wirtualny spacer dla PAB'u LEWE - detale
wirtualny spacer dla PAB’u LEWE – detale

dlaczego PAB?

Aby odróżnić to miejsce od innych właściciele nazwali je żartobliwie Przedsiębiorstwo Aktywizacji Bliźnich stąd też PAB a nie PUB

wirtualny spacer dla PAB’u LEWE

Nasz wirtualny spacer umożliwia dokładne obejrzenie lokalu online, możecie zapoznać się z rozmieszczeniem pomieszczeń oraz wspomnianymi atrakcjami nie ruszając się z fotela ale potraktujcie to raczej jako zachętę do wyjścia z domu, zaczerpnięcia świeżego powietrza i spróbowania wyśmienitego piwa.

PAB Lewe zdjęcie
wirtualny spacer dla PAB’u LEWE

Jeżeli chcesz zaprezentować swój lokal w tego typu prezentacji 360 stopni, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, podstawowe pakiety zawarte są w naszym cenniku, jeżeli jednak uważasz, że potrzebujesz prezentacji zawierającej inne elementy (takie jak m.in: wideo, lektor, teksty, prezentacje towarów, usług, animacje itp.) zgłoś się a na pewno dobierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twojej wizji. Jako firma jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje.

Zapraszamy zatem na piwko do PAB’u LEWE a po wirtualny spacer do nas 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *